VIDEA

 

V MBA programu Data & Analytics for Business Management (DABM) věříme, že tou nejlepší cestou, jak získat kvalitní manažerské MBA vzdělání, není jen učit se od akademiků, ale hlavně pracovat spolu s lidmi, kteří řídí a realizují praktické projekty v oblasti business analytiky. Proto jsme velmi rádi, že program vzniká ve spolupráci se společností KPMG Česká republika a v programu vystupuje řada odborníků z praxe. MBA program připravuje studenty na role špičkových profesionálů, kteří jsou schopni propojovat data, analytiku a business do jednoho celku a s jejich pomocí řídit inovace a transformaci firem.

 • Lokace: VŠE, Praha
 • Zahájení studia: září 2019
 • Trvání: 3 semestry (16 měsíců – od září do prosince následujícího roku)
 • Jazyk: čeština a vybrané volitelné kurzy v angličtině
 • Počet přijatých: 15 studentů
 • Časová náročnost: 342 hodin (výuka + projekt)
 • Cena programu: 280 000 Kč za celou dobu studia
 • Podávání přihlášek: do konce července 2019

 

Jediné datově a analyticky orientované MBA ve střední Evropě

Absolventi tohoto programu získají znalosti a dovednosti, které se dnes nikde v ČR takto komplexně nevyučují. Program je unikátní tím, že propojuje datové a analytické technologie na jedné straně a specializované manažerské vzdělávání na straně druhé.

Klíčovou oblastí studia je Řízení datové analytiky v podniku, která je doplněna specifickými znalostmi z oblastí Transakční datová analytikaPrediktivní modelování Data Science. Výuka probíhá intenzivní formou a je prakticky zaměřená. Studenti postupně absolvují předmět po předmětu. Začíná se úvodním pětidenním soustředěním, výuka pokračuje víkendovými moduly a končí zpracováním vlastního datově a analyticky zaměřeného projektu.

 

Záznamy z tiskové konference

 

Tematické oblasti MBA studia

Pro manažery i datové odborníky

MBA studium je určeno pro všechny úrovně managementu firem, které chtějí využít potenciál dat pro rozvoj podnikání, i pro datové odborníky, kteří chtějí rozšířit svoje znalosti do oblasti řízení datově orientovaných firem.

Každá skupina studentů je složena ze skutečných zájemců o to, čeho se dá v problematice dat, analytiky a businessu dosáhnout. Setkáte se tedy s lidmi, kteří mají podobné zájmy a řeší podobné pracovní problémy. Kontakty, které v rámci studia získáte, přetrvají a v budoucnu se o ně budete moci opřít.

Základní podmínky pro přijetí do studia:

 • Ukončené alespoň bakalářské vzdělání nebo jiný MBA program
 • 2 roky praxe v oboru (počítá se i práce při studiu)

 

 


Chci se přihlásit


 

 

Osobní i profesní benefity

Studium MBA programu Data & Analytics for Business Management přinese benefity jeho absolventům, ale i jejich zaměstnavatelům.

 

 1. Vyšší profesní kvalifikace a uplatnění 

 2. Prakticky orientované studium

 3. Intenzivní forma výuky

 4. Networking a rozšíření profesních kontaktů

 5. Spolupráce se společností KPMG Česká republika a dalšími partnerskými společnostmi z různých oborů

 6. Spolupráce s prestižní University of California, Berkeley

Přihlašte se k odběru novinek

Nechte se informovat o aktuálním dění

Data místo slov